این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

قابل توجه پژوهشگران وشرکت کنندگان محترم

دبیرخانه وکلیه عوامل ستادهای علمی وستاداجرایی در مورخ 15 در مرکز تحقیقات تحقیقات مستقر بوده و روز یکشنبه از هرگونه پاسخ تلفنی بادبیرخانه معذور هستیم.
به اطلاع می رساند مراسم شروع همایش از ساعت 9 صبح روز 15 اسفند1395 لغایت ساعت16 می باشد آدرس محل برگزاری همدان کیلومتر5 جاده تهران مرکزتحقیقات،آموزش وکشاورزی استان همدان.


ادامه مطلب1395/12/12

مهلت ارسال مقالات به پایان رسید

به اطلاع پژوهشگران واساتید محترم می رساند مهلت ارسال مقاله به همایش به اتمام رسیده و گزینه ارسال مقاله غیرفعال شده است لطفا از تماس اضافی با دبیرخانه پرهیز نمایید.
دبیرخانه وستاداجرایی همایش


ادامه مطلب1395/12/10

اطلاعیه مهم قابل توجه پژوهشگرانی که هنوز موفق به ثبت نام و واریز تعرفه هانشده اند

به اطلاع پژوهشگران و محققان می رساند آخرین مهلت ثبت نام و واریز تعرفه ثبت نام تا ساعت 13 مورخ روز چهارشنبه 11 اسفند می باشد بعد از تاریخ و ساعت ذکر شده سایت بسته شده ، خدمات و پرداخت آنلاین غیرفعال و مقالات پذیرفته شده پژوهشگرانی که ثبت نام انجام نداده اند به منزله انصراف تلقی شده ودر کتاب مجموعه مقالات همایش چاپ نمیگردد و گواهی نامه نیز اعطا نخواهد شد وبه صورت اتوماتیک از سامانه این همایش حذف میگردد.


ادامه مطلب1395/12/10

قابل توجه پژوهشگران و محققانی که مقالات آنها به صورت پوستر پذیرفته شده است

با توجه به نظرنهایی شورای راهبردی کلیه پژوهشگران، دانشجویان ومحققانی که مقالات آنها پوستری پذیرفته شده الزامی است راهنمای تهیه پوستر را از سایت دریافت وپوستر خود راتهبه واز طریق کنترل پنل کاربری خود قسمت ارسال فایل به صورت زیپ ارسال نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارسال فایل پوستر مدارک به افراد حضوری ویا غیرحضوری داده نخواهد شد وهیچگونه اعتراضی نیز پذیرفته نیست کلیه فایل های پوستری در روز همایش می بایست ارایه شوند.


ادامه مطلب1395/12/09

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر